lista ofert   mapa ofert

drukuj

Rodzaj nieruchomości: aktywność gospodarcza mieszkaniowe

BIELANY WROCŁAWSKIE
działka nr 282/4

Wyjątkowa lokalizacja terenu w sąsiedztwie kluczowego węzła autostradowego i największego centrum handlowego Wrocławia, w odległości 7 km od centrum, przy trasie wylotowej z miasta.

BIELANY WROCŁAWSKIE
działki nr 281/10 - 281/38

Atrakcyjny teren w sąsiedztwie kluczowego węzła autostradowego i największego centrum handlowego Wrocławia. Możliwa lokalizacja obiektów handlu wielkopowierzchniowego.

BIELANY WROCŁAWSKIE
działka nr 281/31

Wyjątkowa lokalizacja działki przy węźle Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i Autostrady A4, w sąsiedztwie największego centrum handlowego i logistycznego Wrocławia.

BIELANY WROCŁAWSKIE
działka nr 281/27

Atrakcyjna działka w obrębie największego centrum handlowego i logistycznego Wrocławia położona bezpośrednio przy drodze wylotowej. Możliwa lokalizacja obiektów handlu wielkopowierzchniowego.

WROCŁAW, STARE MIASTO
ul. Sikorskiego 13-32

Ekskluzywna lokalizacja bezpośrednio przy bulwarze Odry, w ścisłym centrum Wrocławia, w niewielkiej odległości (900 m) od Rynku i placu Jana Pawła II.

Możliwość wysokiej intensywności zabudowy, bez ograniczenia wysokości.

WROCŁAW, FABRYCZNA, ul. Bystrzycka 26

Teren w studium zagospodarowania przeznaczony pod usługi, położony przy Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia, na odcinku pomiędzy ul. Legnicką a drogą do portu lotniczego.

W sąsiedztwie rozległe osiedla mieszkaniowe i centra handlowe.

WROCŁAW, ZAKRZÓW, ul. Zatorska

Działki położone w pobliżu al. Jana II Sobieskiego - trasy na Warszawę. Teren gotowy pod inwestycje.


WROCŁAW, WOJSZYCE, ul. Buforowa

Działki przy ul. Buforowej i jej skrzyżowaniu z ul. Asfaltową, w sąsiedztwie obszaru intensywnie rozwijającej się zabudowy wielorodzinnej w dzielnicy Wojszyce

WROCŁAW, OŁTASZYN, ul. Orawska

Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, pomiędzy ulicami Agrestową i Motylkową, w otoczeniu licznych osiedli z zabudową wielorodzinną.
Teren pod zabudowę wielorodzinną i jednorodzinną.

WROCŁAW, OŁTASZYN, ul. Agrestowa

Atrakcyjna lokalizacja w modnej dzielnicy mieszkaniowej Wrocławia, w otoczeniu terenów zielonych i nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej.


WROCŁAW, OŁTASZYN, ul. Strachowskiego

Atrakcyjna działka przy głównej arterii komunikacyjnej prestiżowej dzielnicy mieszkaniowej Wrocławia - Ołtaszyna.

WROCŁAW, FABRYCZNA
ul. Szczecińska 11b

Działka budowlana położona przy węźle "Stadion" AOW i szosie do Zielonej Góry, obok zakładów
Berger Bau, przeznaczona pod aktywność gospodarczą.

WROCŁAW, KLECINA, al. Karkonoska

Działka położona przy głównej arterii wylotowej z miasta w kierunku Węzła Bielańskiego.
Zgodnie z mpzp przeznaczona pod szeroko pojętą aktywność gospodarczą.

WROCŁAW, FABRYCZNA
ul. Grabiszyńska 253a

Teren położony w obrębie lokalnego centrum aktywności gospodarczej, z łatwym dojazdem z jednej z głównych arterii miasta - ulicy Grabiszyńskiej, za sklepem LIDL.

WROCŁAW, FABRYCZNA
ul. Krzemieniecka 50

Teren przeznaczony w Studium pod aktywność gospodarczą, w tym produkcja, budownictwo, handel hurt, gosp. magazynowa, logistyka. W sąsiedztwie logistyka, usługi.

WROCŁAW, FABRYCZNA, ul. Avicenny

Teren z przeznaczeniem pod aktywność gospodarczą w lokalizacji w pobliżu węzła "Lotnisko" AOW.

WROCŁAW, STRACHOWICE
ul. Graniczna / ul. Zagłoby

Lokalizacja działki w pobliżu Portu Lotniczego, bezpośrednio przy Trasie Lotniskowej łączącej lotnisko z resztą miasta oraz sąsiedztwo węzła „Lotnisko” AOW pozwala ocenić tę działkę jako szczególnie atrakcyjne miejsce dla biznesu.

WROCŁAW, STRACHOWICE
ul. Graniczna / ul. Przybyły

Lokalizacja działki w pobliżu Portu Lotniczego, bezpośrednio przy Trasie Lotniskowej łączącej lotnisko z centrum miasta oraz sąsiedztwo węzła „Lotnisko” AOW pozwala ocenić tę działkę jako szczególnie atrakcyjne miejsce dla biznesu.

WROCŁAW, ŻERNIKI, ul. Przybyły

Interesująca lokalizacja w pobliżu kameralnej dzielnicy mieszkaniowej i terenów zielonych. Nieodległy węzeł AOW i projektowana Oś Inkubacji umożliwia komfortową komunikację z innymi częściami miasta.

WRÓBLOWICE koło Wrocławia

Działki przy drodze nr 94 relacji Wrocław - Zielona Góra, przy granicy miasta Wrocławia, na obszarze regionalnej strefy aktywności gospodarczej, obok zakładów Schumacher Packaging i Verpa Folie.

BYKÓW koło Wrocławia

Atrakcyjna lokalizacja dla biznesu na terenie lokalnego centrum aktywności gospodarczej niedaleko od granic Wrocławia ze zjazdem z drogi krajowej nr 8 Wrocław-Warszawa.